درباره ما

             

سخنی با خریداران محترم  

"گامی نو در زمینه ی عرضه محصولا صنعتی"

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت در دنیا، زمینه ی گسترده ای برای خریدهای آنلاین و عرضه محصولات در درب منزل ایجاد شده است. 

زمانی مهمترین دارایی است که انسان قابلیت خرید یا فروش آن را ندارد. پس برای صرفه جویی این امر مهم و با ارزش و استفاده هرچه بهتر از اوقات فراغت خود و صرف نظر از هدر دادن آن در آلودگی و ترافیک کلان شهرها، گروه تولیدی ما برای راحتی شما عرضه کالا در درب منزل را ارائه می دهد. 

گروه تولیدی صنعتی صحراگرد مرجع تخصصی در زمینه ارائه محصولات تولیدی خود است و با اطلاعات تخصصی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد این این امکان را برای آنان فراهم می آورد تا خرید آگاهانه و مطمئنی را انجام دهند. از اصلی ترین اهداف این گروه، تولید محصولات با کیفیت در چارچوب استانداردهای لازم جهانی می باشد تا بتواند رضایت کاربران و خریداران محترم خود را ایجاد کند. لذا از هرگونه تلاشی در جهت بالابردن کمیت و کیفیت محصولات و همچنین ارائه ی آنلاین آن نیز دریغ نمی کند. 

گروه  صنعتی  صحراگرد  به عنوان مرکز تولید و  پخش پیچ ومهره چرخ  انواع اتومبیلهای ایرانی و خارجی می باشد. رضایت مصرف کننده از کیفیت کالا و عرضه ی سریع و آسان با دارا بودن قیمت مناسب مهمترین اصل است تا شما خریدی بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده را تجربه کنید. 

محصولات این گروه ایرانی است و تمامی مراحل تولید آن در این مرز و بوم انجام می گیرد. لذا از حمایت شما از کالای ایرانی نهایت تشکر را داریم. 

این لبخند رضایت مشتری است که به ما امید می بخشد.